PŘEDSTAVENÍ - OBSAZENÍ

LISTOPAD

Čtvrtek  2.11.    18,30 Otello - nástup 18,00

                          1. skupina + 3. skupina + Špačková

Sobota   4.11.     11,00 a 14,00 Zoban  - divadlo D21 Praha

                          11,00  - Kuncová, Mrvík, Diehelová, Harabovská

                          14,00 - Paskudová, Walder, Diehelová, Kuchařová 

                            1. skupina + Asis dos Santos, Buryšová, Bystroňová, Havránek, Hozáková,

                            Skalická, Špačková, Zezulka

Pátek    10.11.   18,30 Otello - nástup 18,00

                          1. skupina + 2. skupina

Sobota  11.11.   16,30 Pejsek a kočička - nástup 15,15

                          panenka  - Kubíková, zajíci ...................

Úterý    14.11.    18,30  Evita - nástup 19,00 

                          1. + 3. skupina

Čtvrtek 16.11.    18,30 Paní Bovaryová - nástup 17,30 PREMIÉRA

                          Kuchařová

Pátek    17.11.    18,30 Tajemství - nástup 17,30

                          2. skupina + Mrvík, Kováčová

Sobota  18.11.    18,30  Paní Bovaryová - nástup 17,30

                          Skalická

Úterý    21.11.    18,30  Paní Bovaryová - nástup 17,30

                          Kuchařová

Čtvrtek 23.11.    18,30 Otello - nástup 18,00

                          1. skupina + 3. skupina

Pátek    24.11.    18,30 Tajemství - nástup 17,30

                           2. skupina + Mrvík, ...........

Sobota  25.11.    16,00 Pejsek a kočička - nástup 14,45

                           panenka Strnadová, zajíci ...................

Úterý    28.11.     9,30 Pejsek a kočička - nástup 8,15

                           panenka Kubíková, zajíci ...................

 

 

OBSAZENÍ

OTELLO - nástup půl hodiny před začátkem představení

1. skupina hraje každé představení, 2. a 3. skupina se střídá dle rozpisu.

1. skupina:

Assis dos Santos, Havránek, Zezulka, Buryšová, Hozáková, Skalická, Strnadová

2. skupina:

Gilar, Rybka, Kollárová, Starková, Špačková

3. skupina:

Adámek, Papírník, Gajdošová, Trávničková, Smrčková

 

ZOB, ZOB,  ZOBAN - nástup 1 hod. před vystoupením

Sóla:

Pohádka - Kuncová, Paskudová

Vašek - Mrvík, Walder

Viktorka - Hrabovská, Kuchařová

Markétka - Diehelová, Kováčová

 

SBOR

1. skupina

1. hlas: Diehelová, Dostalová, Gilligová, Habiballa, Kováčová,  Višovanová,

2. hlas: Cihlářová, Folvarčná, Kubesová, Mičaníková, Ostárková,

2. skupina

1. hlas: Assis dos Santos, Buryšová, Hrabovská, Kubíková,Trávničková

2. hlas: Bystroňová, Kuběnová, Lubojacká, Starková, Štiková, Walder

3. skupina

1. hlas: Gajdošová, Hozáková, Kollárová, Kuchařová, Skalická, Špačková,

2. hlas: Dvorská, Havránek, Mrvík, Zezulka

 

 

B. Smetana Tajemství - nástup 1 hod. před začátkem představení

1. skupina:

Buryšová, Strnadová, Dostalová, Kováčová, Ostárková, Mrvík, Zezulka, Gilar

2. skupina:

Trávničková, Kubíková, Starková, Bystroňová, Tomáš, Havránek, Papírník

 

PRODANÁ NEVĚSTA - nástup 1 hod. před vystoupením

Starková                              Rybka

Dostalová                            Mrvík

Lubojacká                           Zezulka

Habiballa                            Tomáš

Kováčová                             Walder

                   

 

EVITA  - nástup půl hod. po začátku představení

1. skupina        2. skupina         3. skupina
Hrabovská         Buryšová            Hozáková

Bystroňová        Strnadová           Kuběnová

Diehelová          Kyselá                Kubíková

Dostalová          Lubojacká          Skalická

Duráková           Štiková          

Gilligová

Habiballa

Kováčová

Smrčková

Starková

Višovanová  Folvarčná