PŘEDSTAVENÍ - OBSAZENÍ

KVĚTEN

Pátek    3.5.    18,00 - Triptych - dohled

                       18,00 - Sestra Angelika - nástup 17,15
                       1. + 3. skupina + D. Rybka, Zezulka
                       Diego Assis dos Santos
                       19,20 -  Plášť - nástup 19,00
                       M. Rybka
                       20,40 - Gianni Schicchi - nástup 19,40
                       Zezulka

Pondělí  6.5.   18,30 - Donaha - nástup 17,30

                       Havránek

Pátek   17.5.   18,30 - Děj se co děj - nástup 18,00 - dohled

                       Miriam + Jonáš
 
Čtvrtek 23.5.  18,30 - Osud - nástup 17,30 - dohled
                       malý Doubek - Mager, malý Jánošík - Gilar
                       Diehelová, Dostalová, Gajdošová, Habiballa, Morysová,

                       Hrabovská, Kubíková, Kuncová, Kyselá, Sukatschová

Pátek   24.5.   19,00 - Koncert - projekt Dan. Skály - Valašské Meziříčí

 
Sobota 25.4.   18,30 Romeo - nástup 17,45
                       malá Julie - Walderová
                       Dubnová, Habiballa, Kováčová, Kuncová, Morysová, Podškubková

                       Folvarčná, Gilligová, Kyselá, Mičaníková, Ondráčková, Starková, Višovanová

                       Bystroňová, Dvorská, Majerová, Pospíšilová, Sukatschová,(Silberová)

 
Středa  29.5.   18,30 - Nebezpečné známosti - nástup 17,30

                        Diehelová, Dubnová, Habiballa, Kováčová, Kuncová, Musálková

                        Bonito, Gilligová, Hrabovská, Kuběnová, Smrčková, Sukatschová

                        Folvarčná, Kubesová, Kyselá, Pospíšilová, Silberová, Sukatschová B.

Pátek    31.5.   18,30 - Děj se co děj - nástup 18,00 - dohled

                       Stela + René

Pátek    31.5.   14,00 - natáčení písně do projektu Igora Orozoviče

                        DAD - nahrávací studio - jen určení!

 

ČERVEN

Sobota     1.6.  13,00 - asi 17,00 - Dětský den Dolní oblast Vítkovic - dohled!

                        nástup 10,15 - sraz u vstupu do Dolní oblasti Vítkovic

                        (je to naproti zastávce tramvají - Dolní Vítkovice Hlubina)

                        Pejsek a kočička a ukázky z projektu Šumná ZOO Ostrava

Sobota     1.6.  18,30 - Nebezpečné známosti - nástup 17,30

                        Diehelová, Dubnová, Habiballa, Kováčová, Kuncová, Musálková,

                        GIlligová, Kuběnová, Mičaníková, Ondráčková, Starková, Sukatschová V.

                       Bystroňová, Dvorská, Folvarčná, Kubesová, SIlberová, Sukatschová B.

Neděle     2.6.   17,00 - Prodaná nevěsta - nástup 16,00 - dohled!

                        ................., Rybka, Walder, Dostalová, Kováčová, Kubíková,

Úterý       4.6.   18,00 - Triptych - dohled

                        18,00 - Sestra Angelika - nástup 17,15
                        1. + 2. skupina
                        Diego Assis dos Santos
                        19,20 -  Plášť - nástup 19,00
                        Rybka M.
                        20,40 - Gianni Schicchi - nástup 19,40
                        Hlaváč
Středa    5.6.    18,30 - Donaha - nástup 17,30
                        Walder
Pátek     7.6.    18,30 - Donaha - nástup 17,30
                        Walder
Pondělí 10.6.   18,30 Romeo - nástup 17,45
                        malá Julie - Walderová
                        Diehelová, Habiballa, Kováčová, Kuncová, Morysová, Podškubková
                        Bonito, Folvarčná, Gilligová, Hrabovská, Kyselá, Mičaníková, Smrčková
                        Bystroňová, Dvorská, Kubesová, Pospíšilová, Silberová, Sukatschová B.
Úterý   11.6.     18,30 - Děj se co děj - nástup 18,00 - dohled
                        Miriam + Jonáš
Středa  12.6.    18,30 - Děj se co děj - nástup 18,00 - dohled
                        Stela + René
Sobota 15.6.     Josefův kouzelný plášť - schody před katedrálou Božského spasitele
 
Sobota  29.6.    21,00 - Triptych - Litomyšl
 

OBSAZENÍ

TRIPTYCH                  

Sestra Angelika - sbor - opravený seznam

1. skupina hraje každé představení, 2. a 3. skupina se střídají!
1. skupina                     2. skupina             3. supina

1. Buryšová                    Špačková                Trávničková

2. Hozáková                   Bartusková              Novobilská          

3. Kubíková                    Zezulka                   Assis dos Santos    

4. Kollárová                    Gilar                        Ryšková

5. Musálková                  Rybka D.                  Papírník                

6. Skalická                      Kuchařová               Fojtíková

7. Walderová                  Strnadová                 Mager

Sestra Angelika - sóla

Asis dos Santos Diego a Oliver

Plášť - sóla

Adámek, Rybka Michal

Gianni Schicchi - sóla

Hlaváč, Zezulka

 

PRODANÁ NEVĚSTA - nástup 1 hod. před začátkem představení

Starková                              Rybka

Dostalová                            Mrvík

Lubojacká                           Zezulka

Kuchařová                           Walder

Kováčová                            Tomáš

Kubíková